English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK on professionaalne küttejuhtimismasinate tootja ja tarnija Hiinas. Meil on oma tehas. Pakume esmaklassilist kvaliteetset veevormi temperatuuri regulaatorit süstimistööstusele tehase otseste hindadega, mille eesmärk on mõlemale poolele kasulik koostöö ja pikaajalised sõbralikud ärisuhted. CE-sertifikaadi ja professionaalse puitpakendiga sobib see madala temperatuuriga tööstusharudele ja kõrge ümbritseva õhu temperatuuriga piirkondadele.
Veevormi temperatuurikontroller on varustatud Ameerika Ühendriikidest imporditud Copelandi kompressoritega ja on ühendatud rahvusvaheliste kaubamärkide (nt OMRON ja FUJI) elektrikomponentidega, aga ka imporditud kvaliteetsete komponentidega, tagades pideva ja stabiilse töö survevalu tootmisel ning täites kõrge täpsusega temperatuuri reguleerimise nõudeid. Kasutades hapnikuvaba vasktorude keevitusprotsessi ja kombineerides seda 304 roostevabast terasest ühes tükis torujuhtme konstruktsiooniga, väldib see tõhusalt torujuhtme ummistumist ja roostetamisprobleeme ning pikendab seadmete kasutusiga. Suure tõhususega aurustite ja kondensaatoritega varustatud energiakulu väheneb üle 30%. Pikaajaline kasutamine võib oluliselt säästa ettevõtete energiakulusid, tasakaalustades efektiivsust ja ökonoomsust. Toetab küttevõimsuse ümberlülitamist. 8ACH mudel on varustatud kahe kompressoripeade komplektiga, mida saab kasutada eraldi või kombineerituna. Automaathalduse saavutamiseks on saadaval valikuline RS485 sidefunktsioon ja imporditud mikroarvuti / PLC juhtimine. See on varustatud täieliku ohutuskaitse ja veakuvamise funktsioonidega ning hooldust saab hõlpsasti lõpule viia, ilma et oleks vaja professionaale.

| Mudel: | AQ-5ACHS-12L*3 (seeria AQ-5ACHS) |
| Kaubamärk: | AQWK |
| Tüüp: | Õhkjahutusega |
| Jahutusmeetod: | Vesijahutusega |
| Üksuse struktuur: | Integraalne |
| Pinge: | 380V/50HZ |
| Kompressor: | 3 Copelandi kompressorit (USA-st imporditud) |
| Võimsus: | 36kw |
| Jahutusvõimsus: | 12,5kw |
| Temperatuurivahemik: | 5°C–98°C (sissetulev vesi) |
| Müratase: | Ultra vaikne |
| Rakendusväljad: | Pritsetööstus, galvaniseerimine, õlletehas, joogitehas, toiduainetööstus, kõrge välistemperatuuriga riigid |
| Rakendusmasin: | Täppistööpingid |
| Sertifitseerimine: | CE (sertifikaat olemas) |
| Seisukord: | Uus |
| Tarneaeg: | 15-20 päeva |
| Garantii: | 2-aastane garantii, 10-aastane tõhus jõudlus, eluaegne hooldus |
| Müügijärgne teenindus: | Ülemeremaade masinateenindus |
| Kaubamärk: | AQWK |
| Transpordipakett: | Puidust ümbris (professionaalne pakend) |
| Spetsifikatsioon: | 120 kg |
| Päritolu: | Hiina |
| HS kood: | 8419899090 |
Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust:
Mobiil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com
võtke julgelt ühendust – oleme valmis teid teenindama!