English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикKuidas tagada stabiilne jõudlus?
Õlitüüpi plastist sissepritsevormi temperatuurikontroller kasutab USA-st imporditud Copelandi kompressorit ja OMRON/FUJI/TE/LG elektrikomponente, mille tulemuseks on pikem kasutusiga.
Kuidas vältida ummistumist ja roostetamist?
Õlitüüpi plastist sissepritsevormi temperatuurikontroller kasutab hapnikuvaba vasktoru, mis on keevitatud integreeritud 304 roostevabast terasest torustikuga.
Kui energiasäästlik see on?
Kasutame suure efektiivsusega aurusteid ja kondensaatoreid, vähendades energiatarbimist enam kui 30%.
Kas tegutsemine on paindlik?
Varustatud 3 kompressoriga (8ACH mudel, 2 kompressoripeaga, saab kasutada eraldi või kombineeritult) ja sellel on küttevõimsuse lülitus.
Kas see toetab automatiseeritud haldust?
Õlitüüpi plastist sissepritsevormi temperatuurikontrolleri saab varustada RS485 side ja imporditud mikroarvuti või PLC juhtimissüsteemiga.
Kas seda on lihtne hooldada?
Õlitüüpi plastist sissepritsevormi temperatuurikontrolleril on igakülgne ohutuskaitse ja veakuvari funktsioonid, mis võimaldavad hõlpsat hooldust ilma professionaalsete oskusteta.
| Mudel | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tüüp | Õhkjahutusega |
| Jahutusmeetod | Vesijahutusega |
| Üksuse struktuur | Integraalne |
| Pinge | 380V/50HZ |
| Kompressori number | 3 (Copeland, USA imporditud) |
| Müra tase | Ultra vaikne |
| Temperatuurivahemik | 5°C-98°C (sissetulev vesi), -30°C kuni +350°C (töötingimus) |
| Jahutusvõimsus | 12,5kw |
| Rakendusväljad | Galvaneerimine, õlletehas, joogitehas, toiduainetööstus, kõrge välistemperatuuriga riigid |
| Rakendusmasin | Täppistööpingid |
| Sertifitseerimine | CE, RoHS |
| Seisund | Uus |
| Tarneaeg | 15-20 päeva |
| Garantii | 2 aastat |
| Müügijärgne teenindus | Ülemeremaade masinateenindus |
| Kaubamärk | AQWK |
| Transpordipakett | Puidust ümbris |
| Spetsifikatsioon | 120 kg |
| Päritolu | Hiina |
| HS kood | 8419899090 |

Meie õlitüüpi plastist sissepritsevormide temperatuurikontroller sobib kõrgete temperatuurikontrollinõuetega tööstusharudele, nagu õlletootmine, jookide tootmine ja toiduainete töötlemine, aga ka kõrge ümbritseva õhu temperatuuriga piirkondades. Aastatepikkuse tootmiskogemusega pakume tehasepõhiseid soodushindu, tipptasemel komponente kasutades usaldusväärset kvaliteeti ja ülemaailmset müügijärgset tuge. Selle ainulaadne disain talub äärmuslikke töökeskkondi ja vastab erinevatele tootmisvajadustele.
AQWK on professionaalne hallituse temperatuuri regulaatorite tootja ja tarnija Hiinas. Meil on oma tehas. Küsimuste korral võtke meiega ühendust.