English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик
Mis tagab stabiilse jõudluse? USA-st imporditud Copelandi kompressor + OMRON/FUJI/TE/LG elektriosad pikema kasutusea tagamiseks.
Kuidas vältida ummistusi ja roostet? Hapnikuvaba vasktorude keevitamine + 304 roostevabast terasest integreeritud torustikku.
Kas see võib energiat säästa? Suure tõhususega aurusti ja kondensaator, mis vähendavad energiatarbimist üle 30%.
Kas toimimine on paindlik? 3 kompressorit (8ACH mudel 2 pearühmaga eraldi/ühis kasutamiseks) + küttevõimsuse ümberlülitus.
Kas toetab automatiseeritud haldust? Valikuline RS485 side + imporditud mikroarvuti/PLC juhtimine (valikuline).
Lihtne hooldada? Täiuslik ohutuskaitse, veateade ja probleemideta remont ilma professionaalsete oskusteta.
AQWK keskendub kvaliteetse kuuma ja külma integreeritud õlivormi pakkumisele. Tooted on läbinud kahe rahvusvahelise CE ja RoHS sertifikaadi. Need vastavad rahvusvahelistele normidele ohutusstandardite ja keskkonnakaitsenõuete osas. Kahekordse kvaliteedi ja vastavusgarantiiga saab neid ohutult rakendada erinevates tööstusliku tootmise stsenaariumides.
Professionaalse seadmena, mis ühendab kuuma ja külma funktsioone, toimib see õlitemperatuuri kontrollmasin suurepäraselt põhiliste jõudlusparameetrite osas. Sisselaskevee temperatuuri kohanemisvahemik katab 5 ℃ kuni 98 ℃, mis vastab täpselt erinevate tootmisprotsesside erinevatele sisselaskevee temperatuuri nõuetele. Olenemata sellest, kas tegemist on madala temperatuuriga jahutamise või keskmise ja kõrge temperatuuriga temperatuuri reguleerimise stsenaariumitega, suudab see stabiilselt välja töötada. 12,5 kW jahutusvõimsusega suudab see kiiresti saavutada soojusvahetuse, reguleerida tõhusalt õli temperatuuri, tagada tootmisprotsessi ajal püsiva temperatuuri ning aidata parandada toodete vormimistäpsust ja tootmise efektiivsust.
Kuum ja külm integreeritud õlivorm ühildub standardse tööstusliku pingega 380V/50HZ. See ei nõua tehase olemasolevas toitesüsteemis täiendavaid muudatusi ja selle saab otse tootmisliiniga ühendada, mis lihtsustab oluliselt paigaldusprotsessi ja vähendab kasutuselevõtukulusid. Lisaks on sellel seadmel õhkjahutusega disain, mis tagab protsessi ajal ülivaikse töö. See võib tõhusalt vähendada mürasaastet tööstuslikus tootmiskeskkonnas, luues töökojaoperaatoritele mugavama tööõhkkonna ning tasakaalustades seadmete praktilisuse ja kasutuskogemuse.
AQWK on professionaalne küttejuhtimismasinate tootja ja tarnija Hiinas. Meil on oma tehas. Tere tulemast konsulteerima ja ostma.
| Mudel: | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Tüüp: | Õhkjahutusega |
| Jahutusmeetod: | Vesijahutusega |
| Üksuse struktuur: | Integraalne |
| Pinge: | 380V/50HZ |
| Kompressori number: | 3 (Copeland, USA imporditud) |
| Müratase: | Ultra vaikne |
| Temperatuurivahemik: | 5°C-98°C (sissetulev vesi), -30°C kuni +350°C (töötingimus) |
| Jahutusvõimsus: | 12,5kw |
| Rakendusväljad: | Galvaneerimine, õlletehas, joogitehas, toiduainetööstus, kõrge välistemperatuuriga riigid |
| Rakendusmasin: | Täppistööpingid |
| Sertifitseerimine: | CE, RoHS |
| Seisukord: | Uus |
| Tarneaeg: | 15-20 päeva |
| Garantii: | 2 aastat |
| Müügijärgne teenindus: | Ülemeremaade masinateenindus |
| Kaubamärk: | AQWK |
| Transpordipakett: | Puidust ümbris |
| Spetsifikatsioon: | 120 kg |
| Päritolu: | Hiina |
| HS kood: | 8419899090 |
Ideaalne madala temperatuuri reguleerimist vajavatele tööstusharudele (pruulikoda, joogid, toiduained jne) ja kõrge ümbritseva õhu temperatuuriga piirkondades. Aastatepikkuse tootmiskogemusega pakume tehasepõhiseid müügihindu, tipptasemel komponentidega tagatud usaldusväärset kvaliteeti ja ülemaailmset müügijärgset tuge. Kuuma ja külma integreeritud õlivormi ainulaadne disain kohandub ekstreemsete töötingimustega, rahuldades erinevaid tootmisvajadusi.
Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust:
Mobiil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com