English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикKõrge efektiivsusega jahutusvesijahuti ühildub vesijahutusega tsirkuleeriva jahutiga, vastab CE ja RoHS standarditele, töötab ülivaikselt, sellel on põhjalik ohutusdisain ja professionaalne ülemere müügijärgne tugi. AQWK on professionaalne õhkjahutusega jahuti tootja ja tarnija Hiinas. Meil on oma tehas. Tere tulemast konsulteerima ja ostma!
Universaalne ohutuskaitse: varustatud torujuhtme plahvatuskindlate seadmete ja BY-PASS kuuma vee rõhu vabastamise ahelaga. Kõrge efektiivsusega jahutusvee jahutil on täiuslikud ohutusmehhanismid ja veanäidik, mis võimaldab hõlpsat remonti ja hooldust ilma professionaalsete oskusteta.
Vastupidav kvaliteedi tagamine: 304 roostevabast terasest integreeritud torustikku vähendavad torude vastupidavust ja roostetamist. Isoleeritud elektrikarp pikendab tuntud kaubamärkide nagu OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB ja WEST elektriseadmete kasutusiga.
Intelligentne ja paindlik töö: suure tõhususega jahutusvesijahuti toetab automaatset õhu eemaldamist pärast käivitamist ja küttevõimsuse ümberlülitamist. Valikuline RS485 sidefunktsioon realiseerib automatiseeritud halduse, juhtimisrežiimi saab valida imporditud mikroarvuti või PLC-na.
Kohandatav kohanemisvõime: mitmepunktiline temperatuuri juhtseade, õlipumba hobujõud ja küttevõimsus on kõik kohandatavad. Valikulised funktsioonid hõlmavad õhu puhumist ja tagasivoolu õli tagasivoolu, samuti kohese jahutuse tagasivoolu väljalülitamist.
| Mudel | AQO-09L |
| Tüüp | Õlitüüp (vormitemperatuuri masin) |
| Jahutusmeetod | Õliga jahutatud |
| Üksuse struktuur | Integraalne |
| Võimsus | 9kw |
| Valitud pinge | 380V/50HZ |
| Kompressori number | 1 |
| Müra tase | Ultra vaikne |
| Rakendusväljad | Plasti töötlemine |
| Rakendusmasin | Täppistööpink |
| Muud rakendusstsenaariumid | Õlletehased, joogitehased, toiduainetööstus ja muud madalat temperatuuri nõudvad tööstused; sobib kõrge ümbritseva õhu temperatuuriga aladele |
| Sertifitseerimine | CE, RoHS |
| Seisund | Uus |
| OEM/ODM | Toetatud |
| Juhtimisaeg | 15 päeva |
| Garantiiperiood | 2 aastat (koos 10-aastase tõhusa hoolduse ja eluaegse hooldusega) |
| Müügijärgne teenindus | Inseneride teenindus välismaal |
| Kaubamärk | AQWK |
| Transpordipakett | Puidust ümbris |
| Spetsifikatsioon | Kaal 74 kg |
| Päritolu | Hiina |
| HS kood | 8419899090 |
| Temperatuurivahemik | 15°C – 180°C (sissetulev keskkond) |
| Valikulised funktsioonid | Õhu puhumine ja õli tagasivool, jahutuse tagasivoolu õli väljalülitamine, RS485 sidefunktsioon, imporditud mikroarvuti/PLC juhtimisrežiim |
Kvaliteedigarantii: range kvaliteedikontroll esmaklassiliste ja usaldusväärsete toodete tarnimiseks
Hinnakujundusfilosoofia: pakkuge mõistlikke hindu, et saavutada mõlemale poolele kasulik koostöö ülemaailmsete partneritega
Pikaajaline koostöö: eesmärk on luua pikaajalised sõbralikud ärisuhted, mis põhinevad vastastikusel usaldusel
Garantiiteenus: 2-aastane garantii, 10-aastane stabiilne jõudlus ja eluaegne hooldus
Tehniline tugi: professionaalne inseneri teenus välismaal õigeaegseks paigaldamiseks, koolituseks ja probleemide lahendamiseks