English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Mudel | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Tüüp | Õhkjahutusega (vormi temperatuuri regulaator) |
| Jahutusmeetod | Vesijahutusega |
| Üksuse struktuur | Integraalne |
| Valitud pinge | 380V/50HZ |
| Kompressori number | 1 |
| Kompressori kaubamärk | Copeland (imporditud Ameerikast) |
| Jahutusvõimsus | 36kw |
| Temperatuurivahemik | 5°C - 90°C (väljavooluvee temperatuur) |
| Müra tase | Ultra vaikne |
| Rakendusväljad | Galvaneerimine |
| Rakendusmasin | Täppistööpink |
| Muud rakendusstsenaariumid | Õlletehased, joogitehased, toiduainetööstus ja muud madalat temperatuuri nõudvad tööstused |
| Sertifitseerimine | ISO, CE |
| Seisund | Uus |
| Mõõtmed | 14075132 cm |
| Spetsifikatsioon | Kaal 600kg |
| Päritolu | Hiina |
| Kaubamärk | AQWK |
| HS kood | 8419899090 |
| Transpordipakett | Puidust ümbris |
| Tarneaeg | 15-20 päeva |
| Garantii | 2-aastane garantii + 10-aastane tõhus hooldus + eluaegne hooldus |
| Müügijärgne teenindus | Teenindusmasin välismaal |
| Valikulised funktsioonid | RS485 sidefunktsioon, imporditud mikroarvuti/PLC juhtimisrežiim |
Kompressori tööstuslik veejahuti (külm ja kuum integreeritud tüüp) ühendab elektrilise kütte- ja kompressioonjahutuskomponendid laia temperatuuri reguleerimisvahemikuga -120 ℃ kuni 350 ℃, kui soojuskandjana kasutatakse termilist õli. Seda kasutatakse laialdaselt keemiliste reaktsioonide ja materjalide testimise tööstusharudes, mis vastab erinevatele tootmisprotsessi nõuetele, ilma et oleks vaja soojuskandjat asendada.
Lai temperatuuri reguleerimise vahemik: Soojusülekandeõli kui kandjaga võib see saavutada suure temperatuurimuutuse vahemikus -120 ℃ kuni 350 ℃, välistades soojusvahetuskeskkonna muutmise probleemid.
Stabiilne konstruktsioon: Kompressori tööstuslik veejahuti masin koosneb soojusülekandeõlist, tsirkulatsioonipumbast, küttetorust, jahutussoojusvahetist, jahutussüsteemist, temperatuuri juhtimissüsteemist, torustikust ja raamist, mis moodustavad usaldusväärse soojuskandja tsirkulatsiooniahela.
Kvaliteedi tagamine: range kvaliteedikontroll ISO- ja CE-standarditele vastavate esmaklassiliste toodete tarnimiseks
Hinnakujundusfilosoofia: pakkuge mõistlikke hindu, et saavutada mõlemale poolele kasulik koostöö ülemaailmsete partneritega
Pikaajaline visioon: looge pikaajalised sõbralikud ärisuhted, mis põhinevad toote usaldusväärsel toimimisel
Garantiiteenus: 2-aastane garantii, 10-aastane stabiilne jõudlus ja eluaegne hooldus
Tehniline tugi: pakkuge välismaist kohapealset teenindust ja õigeaegseid lahendusi kasutusprobleemidele
AQWK on professionaalne õhkjahutusega jahuti tootja ja tarnija Hiinas. Meil on oma tehas. Tere tulemast konsulteerima ja ostma.
Mobiil/WeChat: +86-13336655820
Meil:sales9188@foxmail.com